Wednesday, December 20, 2006

Adrien Bertin wordt lid van Team Orion

Categories - Team Orion, Racing, Drivers , trackback

Adrien Bertin wordt lid van Team Orion

2 keer IFMAR de Kampioen van de Wereld, is Franse mens Adrien Bertin van Team Orion lid geworden om zijn motoren van de WESP te rennen CRF. Racer van fabrieksKyosho heeft omhoog tot nu toe voor Sirio en in de laatste 2 jaar gerend die voor de Italiaanse Fabrikant in Italië wordt gewerkt zodat veronderstellen wij deze overeenkomst een beweging aan Genève om zal betekenen te werken. Dit is vrij het grote ondertekenen zelfs door de normen van Orion van het Team.

Adrien zal de ontwikkeling van de nieuwe de motorwaaier van de Wesp CRF controleren. De deskundigheid van Adrien op het gebied van nitromotoren zal ervoor zorgen dat de motoren van de Wesp CRF opmerkelijke prestaties bij rassporen rond de wereld leveren.

Met Sirio moet de motor van keus voor het Kyosho fabrieksteam, vragen of is de toekomst Adriens met het Japanse bedrijf, misschien, nadenkend Josh Cyrul om met de motor van de WESP erin is geslaagd te lopen en te blijven Kyosho in werking stellen en natuurlijk waarom een hoogste inkepingsbestuurder zoals Bertin verlies over welke motor die hij heeft gelopen. Het zal interessant zijn om te zien hoe dit allen uit speelt.

Bron: Team Orion [teamorion.com]

Gebruik“

Als u om het even welke elementen van deze pagina op een andere website, met inbegrip van tekst, originele beelden of geformatteerde resultaten heruitgeeft gelieve te zijn zeker om een verbinding terug naar deze pagina als bron toe te voegen.

Verwante Posten“

Commentaren

De droevige commentaren zijn gesloten voor deze ingang