Friday, May 25, 2007
De Koeler van de Motor van Orcan & 1/18ste Cellen Categories - Orcan, Batteries, Electric, Accessories, Products , trackback
Orcan, die wij hebben geschreven sommige stukken ongeveer voordien, uit met sommige nieuwe producten aan hun uitbreidend producten gamma zijn komen toevoegen. Eerst omhoog is de V2 versie van hun motorkoeler die behalve gerenoveerd, zeer weinig van heeft veranderd origineel versie van wat wij kunnen vertellen. Ten tweede heeft Orcan deze cellen VTEC 1400MAh voor gebruik in de Pro en gelijkaardige auto's bevrijd van de Röntgenstraal M18 en die aan de hoge machtseisen van brushless systemen, vooral in de gewijzigde klasse kunnen het hoofd bieden.
Klik hier om de cellen te zien…

Bron: KMIO [KMIO-motorsport.de]


















Gebruik“
Als u om het even welke elementen van deze pagina op een andere website, met inbegrip van tekst, originele beelden of geformatteerde resultaten heruitgeeft gelieve te zijn zeker om een verbinding terug naar deze pagina als bron toe te voegen.
Verwante Posten“
Commentaren
De droevige commentaren zijn gesloten voor deze ingang