Monday, May 14, 2007
Kanon van de Brandstof van Robitronic het Turbo Categories - Fuel, Tools, Robitronic, Racing, Products , trackback
Robitronic heeft de versie van hun nieuw TurboKanon aangekondigd van de Brandstof dat eist om uw tank van de auto'sbrandstof in minder dan 2 seconden te vullen. Dit kanon kenmerkt een doorzichtig brandstofreservoir dat zicht van het brandstofniveau aardig en gemakkelijk maakt en zowel worden het vullende eind als de pijp gemaakt van een eerder aardig rood geanodiseerd aluminium. Zoals met alle brandstofkanonnen, automatisch sluit de gaten in de vooraluminiumpijp de brandstofstroom af wanneer de tank volledig is.
Bron: Robitronic [robitronic.eu]

















Gebruik“
Als u om het even welke elementen van deze pagina op een andere website, met inbegrip van tekst, originele beelden of geformatteerde resultaten heruitgeeft gelieve te zijn zeker om een verbinding terug naar deze pagina als bron toe te voegen.
Verwante Posten“
Commentaren
Kanon van de Brandstof van Robitronic het Turbo…
Enkel als in het volledige rennen, moeten de kuiltijden voor rassen RC zo snel en efficiënt mogelijk zijn. Ik zag op RedRC.net enkel dat Robitronic een brandstofpret heeft vrijgegeven die zij eisen de brandstoftank in minder dan 2 seconden zal vullen.
Het reservoir is s…