Thursday, April 24, 2008
Hete Cycloon 12 van Organismen Opties Categories - Hot Bodies, Bodies, Accessories, On Road, Products , trackback 
De hete Organismen hebben veel nieuwe producten voor hun vrijgegeven Europees Kampioenschap winnende Cycloon 12, om te beginnen met 3 nieuwe shells. Deze shells bieden verschillende het stemmen mogelijkheden voor C12 en zijn beschikbaar als open cockpitshell, Mark I, evenals draaiden 2 gesloten cockpitversies Mark II en III. Ook beschikbaar voor verder het stemmen van uw chassis zijn 2 nieuwe waaiers, zacht en hard van de lentehardnesses, voor zowel de voorzijde als achtergedeelte van de auto evenals nieuwe 4mm slepende gecompenseerde voorwielassen, die de auto een verschillende leidingsreactie in vergelijking met 2mm gecompenseerd slepen geven die met de uitrusting komt. Tot slot voor C12, is een nieuwe schokschacht, voorhoofdbouten en wishbone spilspelden, die titanium nitrade dat voor een meer vlote actie met een laag wordt bedekt zijn geweest die de standaardstaaldelen.
Klik meer om de andere producten te zien…









Bron: HPI [hpiracing.co.jp]

















Gebruik“
Als u om het even welke elementen van deze pagina op een andere website, met inbegrip van tekst, originele beelden of geformatteerde resultaten heruitgeeft gelieve te zijn zeker om een verbinding terug naar deze pagina als bron toe te voegen.
Verwante Posten“
Commentaren
Nieuwe shells??
Dit zijn HB Toyota, HB Nissan en HB Ferrari….
Wij hebben deze jaren geleden? niet?
Ik weet dat ive gezien hen op de HB plaats in Europa maar volgens HPI in Japan zijn zij nieuw. Of zij en wat op hen nieuw zijn, zei het niet.