Monday, May 26, 2008

2008 Reedy Ras van Kampioenen

Categories - Electric, On Road, International, Racing , trackback

2008 Reedy Ras van Kampioenen

De Reedy Race van 2008 van Kampioenen werd gehouden in het weekend bij het Toevoerkanaal Speedworld in Roseville, Californië, de eerste keer de race bij dit trefpunt na het sluiten van de vorige faciliteit is gehouden. Aangezien gebruikelijk waren er 3 klassen bij deze jarengebeurtenis, ribboned het blauw klasse Voor genodigden die het nu beroemde Reedy systeem dat van het Ras gebruiken uit rassen voor punten bestaat, en de de klasse van 13.5 Draai en Open klasse, zowel van welke uit de gebruikelijke het kwalificeren rondes en de drievoudige a-Leidingen bestond. Kwalificerend voor 13.5T klassenzaag HOOGSTE neemt racer Kyle Bergstrom een poolstandpunt van Losi bestuurder Larry Fairtrace in tweede en Jason Ertracter in derde in, terwijl in de Open klasse het opnieuw een BOVENKANT op bovenkant was, met Kevin Jelich die hoogste vlek voor Geassoci�ërde bestuurder Christer Andersson in 2de en Wellustige Gietmachine derde neemt. 13.5 def. van de Draai zagen Losi de bestuurder Larry Fairtrace algemeen nemen van de poolmens Bergstrom die omhoog in tweede beëindigde, met EJ Evans zettend een andere BOVENKANT op het podium in derde wint. In Open def. slaagde erin Kevin Jelich om zijn hoogste vlek te handhaven van het kwalificeren en algemeen voor Christer Andersson in tweede en Jimmy te nemen Jacobson die het podium besluit voor Tamiya in derde. In de klasse Voor genodigden was het een dichte slag tussen een aantal bestuurders maar in racer Atsushi van eind Hete Organismen had Hara de meeste overwinningen om Masami Hirosaka door 1 punt uit enkel te slaan om de algemene kroon te nemen. Hirosaka, die het nieuwe prototype Yokomo rende was zelf enkel slechts voor vorige jarenwinnaar Marc Rheinard die de definitieve maatregel van het podium voor Tamiya in 3de vlek trof.

Klik hier om de definitieve resultaten te zien…

2008 Reedy Ras van Kampioenen

Resultaten de voor genodigden van de Klasse
1. Hara, Atsushi - 7pts
2. Hirosaka, Masami - 8pts
3. Rheinard, Marc - 9pts
4. Wilck, Viktor - 10pts
5. Volker, Ronald - 11pts
6. Groskamp, Jilles - 11pts
7. Burch, Ralph - 12pts
8. Moore, Andy - 13pts
9. LeMieux, Paul - 15pts
10. Hohwart, Rick - 16pts

2008 Reedy Ras van Kampioenen

De open resultaten van de Klasse
1. Kevin Jelich + TQ
2. Christer Andersson
3. Jimmy Jacobson

2008 Reedy Ras van Kampioenen

13.5T de resultaten van de klasse
1. Larry Fairtrace
2. Kyle Bergstrom + TQ
3. E.J. Evans

Photos by Boomer

Usage »

If you republish any elements from this page on another website, including text, original pictures or formatted results please be sure to add a link back to this page as the source.

Related Posts »

Comments

1. EJ Evans - Monday, May 26, 2008

Hello guys,

There are a couple misprints on the Reedy 08 story.

Finishing order for Open Mod was:

1. Kevin Jelich + TQ (TOP Racing)
2. Christer Andersson
3. Jimmy Jacobson

Finishing order for 13.5:

1. Larry Fairtrace
2. Kyle Bergstrom + TQ (TOP Racing)
3. E.J. Evans (TOP Racing)

BTW: Keep up the great work, I love your site.

2. Eoghain - Monday, May 26, 2008

Hi Thanks, I dont know how I managed to f**k this up so much. The results were not online so i thought i had put it together correctly but obviously not. Lucky i didnt try to write the top 10 in each class.

3. Eoghain - Monday, May 26, 2008

Should be fixed now, I hope.

4. NiMh - Tuesday, May 27, 2008

What happend to Atsushis hair?? *lol*

5. Vincent Yip (on behalf of Masato Maruko) - Tuesday, May 27, 2008

Hello guys,

I’m representing T.O.P. Racing (Tokyo hobbies Optional Parts).

To T.O.P. Racing Team USA,
I would like to take this chance to thank you for working so hard at Reedy 2008. All of you performed beautifully, and I’m proud of you!!!

To our valued customers,
Thanks for your continue support of T.O.P. Racing’s products. We will continue to work hard to satisfy your R/C needs.

See you at races!! :-)
Thanks again.

6. Eoghain - Tuesday, May 27, 2008

Thanks for dropping by Red RC and congratulations to all at T.O.P. on your success.